Serdecznie dziękujemy naszym Uczestnikom zajęć i ich Rodzicom/Opiekunom prawnym za kolejny wspólny rok szkolny!!
Pożegnaliśmy mijający rok szkolny spotkaniami artystycznymi, podczas których nasi Uczestnicy zaprezentowali piosenki, utwory wykonane na rożnych instrumentach oraz scenki teatralne.
We czwartek 13.06.2024 r. wystąpili podopieczni Pani Ewy - zajęcia "Śpiew", prezentując przeboje z musicali w języku polskim i angielskim: solo, w duecie i w zespole.
W poniedziałek 17.06.2024 r. Uczestnicy zajęć Pana Roberta "Instrumenty klawiszowe I, II" oraz "Gitara i ukulele" razem z podopiecznymi Pani Agnieszki -  "Teatr, taniec i muzyka dla smyka" i "Zajęcia teatralno-taneczne I, II" wystąpili z piosenkami i utworami związanymi z końcem roku szkolnego jak również w ramach 80-lecia rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego zaprezentowali piosenki powstańcze w aranżacji na instrumenty klawiszowe i gitarę a także wzruszający montaż słowno-muzyczny z wykorzystaniem poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.
We wtorek 18.06.2024 r. Uczestnicy zajęć Pani Iwony: zajęcia muzyczne zaprezentowali piosenki, układy taneczne i utwory muzyczne wykonane na fletach prostych, ksylofonach i instrumentach dziecięcych o tematyce wakacyjnej.
Gratulujemy wspaniałego występu wszystkim wykonawcom!!!
Serdecznie dziękujemy Nauczycielom za przygotowanie  naszych Uczestników do występu!!
Dziękujemy Radzie Rodziców przy Ognisku Pracy Pozaszkolnej "Żoliborz" za wsparcie i pomoc przy organizacji imprez oraz w pracy dydaktyczno-wychowawczej podczas całego roku szkolnego!!
Życzymy udanych wakacji!!!