Z wielką satysfakcją obserwujemy pięknie przygotowywane prezentacje oraz konkursy, organizowane w ramach zajęć w naszym Ognisku.

Z uwagi na  ilość przedsięwzięć i  liczbę uczestniczących w nich dzieci, ponosimy znaczne koszty. Od lat wspieramy nauczycieli i dzieci, zachęcamy do aktywności między innymi poprzez zakup niezbędnego lub wyjątkowego wyposażenia, a także nagród i upominków. Ze smutkiem jednak zauważamy spadek sum wpłacanych na Radę Rodziców, co przekłada się na zmniejszony potencjał zakupowy. Do utrzymania wysokiej jakości i walorów edukacyjnych nagród i upominków potrzebny jest odpowiedni zasób funduszy.

Serdecznie prosimy o regularne wpłaty na konto Rady Rodziców OPP „Żoliborz”:

43 1020 1026 0000 1702 0016 6363

DZIĘKUJEMY!

Rada Rodziców

Szanowni Rodzice,
w roku szkolnym 2023/2024 Rada Rodziców zwraca się z prośbą do Rodziców o wpłaty darowizny na cele oświatowe wysokości 30 zł miesięcznie.

Zgromadzone środki wracają w różnej formie do Państwa dzieci: zakup materiałów na zajęcia, wyposażenie pracowni, na nagrody i organizację imprez dla uczestników.

Prosimy dokonywać wpłat na konto Rady Rodziców.
Nr rachunku bankowego Rady Rodziców: PKO BP II O/Warszawa  43 1020 1026 0000 1702 0016 6363

adres poczty elektronicznej:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prezydium RADY RODZICÓW:
Przewodnicząca: Karina Pociłowska
Wiceprzewodnicząca: Katarzyna Górnicka
II Wiceprzewodnicząca: Agata Golisz
Sekretarz: Alicja Fedorowicz
Skarbnik: Aleksandra Bersz-Grzybowska
Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej: Agnieszka Bronowicz